Ideální přípravek pro seniory


Elixír „Phoenix“

S postupujícím věkem lidský organismus stále více podléhá vlivu nejrůznějších patogenních faktorů, snadněji a rychleji dochází k narušení harmonie mezi orgány a soustavami.

Čínská moudrost praví: „když v lese vane silný vítr, jako první se vyvrátí suché stromy, když propukne požár, suchá tráva vzplane jako první, když se řeka vylije z břehů, trhliny a pukliny jsou zaplaveny jako první, a když nádobí padá na podlahu, tak se vždy nejdříve rozbije to nejkřehčí“.

S postupujícím věkem se vyčerpává životní energie čchi. Pokud je v lidském organismu energie nedostatek, pak se lehce stává obětí nemocí, a vítr, chlad, horko a vlhko jej snadno zahubí. A právě housenice – tento div tradiční čínské medicíny – pomáhá lidskému organismu čelit procesům stárnutí a účinkům škodlivých faktorů.

Užití: Ozdravný účinek.

Lidé s normální konstitucí: každý den užívat 0,25 – 1 lahvičku (celá kúra trvá 3 – 4 dny). V případě nutnosti opakujeme kúru po týdenní přestávce.

Lidé s podlomeným zdravím, s unaveným organismem a při akutních infekčních onemocněních by měli užívat 0,5 – 1 – 2 lahvičky (kúra trvá 4 – 8 dní). Po týdenní přestávce je nutné celou kúru zopakovat.

Lidé s velmi vyčerpaným organismem by měli užívat 2 lahvičky každý den (kúra trvá 10 – 20 dní). Pokud to bude nutné, celou kúru zopakujte.

Při chronických onemocněních doporučujeme užívat housenici v malých dávkách 0,25 – 1 – 5 ml/den v celkové délce 30 – 60 dní. Před opakováním kúry udělejte měsíční přestávku.

Indikace: regeneruje při únavě, zpomaluje stárnutí, reguluje imunitu.

Určeno pro: lidi s oslabeným organismem a sníženou obranyschopností organismu.

Užívání: ráno na lačný žaludek nebo večer hodinu před spánkem.

Standard: 30 ml x 4 lahvičky.

Skladování: na suchém a tmavém místě.

Minimální trvanlivost: 18 měsíců