O společnosti Fohow


Fohow – vědeckotechnický investiční Holding Phoenix

Technology Investment Group s ručením omezeným – je mezinárodní společnost, kterou vytvořil pan Yu Fey s jeho obchodními partnery a je registrována v Hong Kongu. Phoenix Corporation se specializuje na výzkum, výrobu a propagaci svých výrobků v mnoha zemích světa, založených na znalostech s pětitisíciletou historií tradiční čínské medicíny.

Tři zásady výrobků Fénix:

  1. Výrobek musí mít vždy cílený efekt na klienta s kladně rozpoznatelnými účinky.
  2. Výrobek je zásadně přírodní, bez obsahu chemických přísad.
  3. Výrobek souzní s vědeckými principy kultury a podpory zdraví.

Společnost Phoenix Corporation se na celosvětovém trhu rozvíjí již víc než 10 let. V současné době má společnost přes dvacet podniků ve velkých městech, jako je Peking, Tianjin a provincii Guangdong, včetně výzkumných ústavů a výrobních závodů pro produkci ozdravujících preparátů.
Ve výzkumu, jehož ředitelem je pan Yu Fei, se vytvořily tři základní struktury: Výzkumné centrum, Centrum pro monitorování testů a analýz a Centrum experimentální nauky.
Vědecko výzkumná společnost Phoenix tak dává spotřebitelům garanci, použitím nejmodernějších technologií, pro vědecky vyvážené složení výrobků, a tím záruku vysoce kvalitních produktů.
Hlavní cíle těchto podniků jsou produkce surovin pro výrobu, extrakce z rostlin TČM, biozpracování surovin, třídění a balení hotových výrobků. Mají potřebné certifikáty GMP, vyhovují systému jakosti – certifikace ISO9000, a certifikát bezpečnosti HACCP.

Yu Fei

Credo společnosti Phoenix

„Rozvoj kultury, podpora zdraví, dosažení štěstí a pohody bytí pro lidi na celém světě!“
Hmota je pomíjející a kultura je věčná! Stejně jako legendární pták Phoenix jsme sebevědomí a odvážní. Tak jako každý den ráno vstává pták Phoenix a vylétává z popela, my denně využíváme našich zkušeností a tradic k vývoji účinných preparátů pro vaše zdraví.

Dodržování a naplňování našeho kréda, které zvolil pan Yu Fei, je velmi důležité pro stabilitu, kvalitu a efektivnost jak našeho výzkumu tak výroby našich jedinečných výrobků.
Korporace Phoenix – jako legendární pták Štěstí, bude neustále růst a rozvíjet se.

Pták Phoenix

Fénix je bájný pták, který se vyskytuje v mytologiích mnoha národů. V podrobnostech se jednotlivé mytologie liší, základním atributem je však fakt, že Fénix zemře spálením sebe sama a opět se ze svého popela narodí. Nejstarším uváděným Fénixem je egyptský pták Bennu, který je zobrazován jako volavka nebo sokol s volavčí hlavou. V antice přilétá starý Fénix jednou za 500 let do chrámu v Héliopoli, kde shoří a znovu se narodí jako mladý pták. Číňané svého Fénixe nazývají Feng-chuang, ačkoliv ten se od evropského Fénixe značně liší. Fénix je univerzální symbol znovuzrození, jedná se patrně o jeden z kulturních archetipů lidstva.

Fénixovy údajné vlastnosti

Najít ho nelze, neboť místa, kde se nachází, jsou tajemná a neobjevitelná. Pokud by se někdo (nejen člověk) pokusil ublížit mu, je odsouzen k věčnému zatracení. Vládne neuvěřitelnou, božskou mocí, avšak využívá jí jen velmi zřídka. Jeho brky mají magické vlastnosti a lze je využít k výrobě hůlek a lektvarů.